Ana Sayfa

Biz Kimiz ?

Ürünlerimiz

Nerede Satılır ?

İnsan Kaynakları

Hekim Ve Eczacılar İçin

İletişim

Hello Kitty Lisanslı Ağız Bakım Ürünleri

 

Hello Kitty Diş Macunu

 

Hello Kitty Diş Macunu ile çocuklar dişlerini aksatmatmadan fırçalayacak. Hello Kitty Diş Macunu çocuk dişlerini çürüklere karşı korur ve diş minesini güçlendirmeye yardımcı olur.

 

Hello Kitty Ağız Çalkalama Suyu

 

Çocukların ağız hijyenini daha fazla iyileştirip çürüklere karşı daha yüksek koruma sağlamak için ağız çalklama suyu ile destekleyebilirsiniz.

 

Hello Kitty Hijyenik Diş Fırçası Kabı

 

Diş fırçasını dış etkenlere karşı korurken otomatik açma-kapama mekanizması sayesinde çocukları eğlendirir. Güçlü vantuzları sayesinde duvara, aynaya, fayansa yapışır.

 

Hello Kitty Stage 1 Zaman Ayarlı Işıklı Diş Fırçası

 

1 dk. boyunca yanıp sönen ışık ile çocukların diş fırçalama süresini düzenler. Eğlenceli tasarımı ile çocuklar dişlerini severek fırçalayacak. 0-3 yaş çocuklar için uygundur.

 

Hello Kitty Stage 2 Zaman Ayarlı Işıklı Diş Fırçası

 

1 dk. boyunca yanıp sönen ışık ile çocukların diş fırçalama süresini düzenler. Eğlenceli tasarımı ile çocuklar dişlerini severek fırçalayacak. 3-7 yaş çocuklar için uygundur.

 

Hello Kitty Kapaklı Diş Fırçası

 

Hello Kitty'nin sevimli diş fırçası altındaki vakumu sayesinde herzaman ayaklta durur. Diş fırçası kapağı diş fırçasını dış etkilere karşı korurken çocuklara göz kırpan hereketli şekildedir. Çocuk diş ve dişetlerine uygun yumuşak DuPont Tynex kılları kullanılmıştır.